Kto się boi ideologii LGBT+


Ten, a potem kolejne pisane co dwa tygodnie moje małe wypracowania, będą odpoczynkiem dla mnie od poważnych tematów na rzecz aktualiów. Media i politycy, ulica i kościoły żyją z kłamania, robienia hec, zakrzykiwania i zaczarowywania rzeczywistości. Wszyscy rzucają gównem we wszystkich z uciechą. Zabawa i radocha dla głupców.

To co dzieje się dziś i od pewnego czasu w tym miejscu świata, ilustruje wszystko o czym pisałem w ostatnich wpisach. Chcąc wzbudzić podziw bij się ze wszystkimi, kłam i wdeptuj w ziemię oponentów. Pewien Arcybiskup wykazał, że wśród Arcybiskupów znajdują się arcybiskupi. Arcykłamiąc namawiają do kłamania wiernych, których obowiązkiem jest wierzyć arcykłamcom. Arcykłamstwem jest dziś twierdzenie, że ideologia LGBT+ jest morową zarazą, która infekuje tylko rodziny, które Arcyprezes  poprzez arcyrozporządzenie opisał formalnie jako M+K+D=R. Jednym tchem, jednym pociągnięciem pióra arcyskłamał stwierdzając, że B+D+W=-R. Ale o tym rodzaju arcykłamców przyjdzie pora napisać.

Arcykłamiący Arcybiskup skłamał, że LGBT+ to zaraza stojąca u bram Oranu, i że trzeba zmobilizować wszystkich Orańczyków, by się jej przeciwstawić. Oj, będą ofiary wśród Orańczyków. Niektórzy się zarażą, ale jak głosi arcykłamstwo kapłanów arcyplemienia Polan, większość Orańczyków przeciwstawi się stalową pięścią oddziałom wymoczków, błaznów i wesołków LGBT+. Bezduchowy motłoch Nihilistów nie przejdzie – no passaran!

Lecz trudno jest zrozumieć dlaczego Arcybiskupi pod arcykłamstwem ukryli prawdę. Czy dlatego, że hufiec LGBT+ posługuje się bronią biologiczną? Tak czy owak, powodem wojny jest wiara, a w zasadzie dwie. Polanie utrzymują, że są przywiązani do swej wiary, za którą stoją święte księgi, że Nihiliści pochodzą spoza natury. Ba, ale Nihiliści, powołując się na święte księgi nauki, twierdzą, że to oni pochodzą od Matki Natury. No i tu mamy problem. Polanie utrzymują, że Nihiliści są bytami duchowymi, a nie biologicznymi, co rodzi kłopot, bo to byty wyższego rzędu niż Polanie, którzy są bytami biologicznymi. Nihiliści, którzy sami o sobie twierdzą, że są bytami biologicznymi walczą o bycie Polanami ze względu na ich rzekomą duchowość w postaci rodzin i małżeństw. Zachowują się zatem alogicznie. W zgodzie bowiem ze świętą księgą nauki wojna o wartości jest wojną o nic. Czym bowiem jest dla Nihilistów sakrament, jedyne coś, czego Polanie nie mogą zapewnić Nihilistom, albowiem jest on w gestii Arcybiskupów?

Inaczej dla Arcybiskupów, oni walczą o przetrwanie. Gdyby przyznali, że Nihiliści są bytami biologicznymi/naturalnymi, musieliby przyznać, że stworzyła ich Istota Najwyższa, a w konsekwencji, że Polanie i Nihiliści są sobie braćmi i siostrami. To jest powód do krucjaty – zachować Istotę, ale odrzeć ją z Najwyższości.

Kto przeto boi się Nihilistów? Tylko Arcykapłani.

KP


One Comment, Comment or Ping

  1. Kacper

    Najciekawsze w tej całej wojnie jest to, że żadna ze stron nie chce tego co myśli, że chce.

    Wrzesień 17th, 2019

Reply to “Kto się boi ideologii LGBT+”